Muzyka :

Wieloletnie doświadczenie, kilkaset zagranych imprez, wykształciło u mnie umiejętność dostosowania się do charakteru każdej imprezy, nabyłem umiejętności przydatne w indywidualnym podejściu do każdej grupy klientów, a praca w Dyskotekach pozwala mi na lansowanie nowości i eksperymentowanie z muzyką, nie muszę więc tego robić na Państwa Imprezie.

Staram się za każdym razem zagrać świetnie, to Państwa zadowolenie jest dla mnie najważniejsze. Nie opieram się na schematach, wciąż się uczę i doskonale to co robię.
Gram tylko z oryginalnych materiałów, co zapewnia odpowiednie brzmienie.

Serwując muzykę, zabiorę Państwa w ekscytującą podróż poprzez; lata 60-te, 70-te, 80-te, 90-te, dziś i jutro - czyli po najnowsze polskie i zagraniczne przeboje lansowane w stacjach radiowych i telewizyjnych … oraz dzięki płytą DEE JAY, mogą usłyszeć Państwo całkowite nowości.

dee jay cd's

Zakres ten można ograniczyć lub ułożyć w zależności od Państwa upodobań i oczekiwań oraz charakteru imprezy lub jej tematyki.

Imprezy tematyczne które grałem; the best 80-90, RNB, BEACH Party, Italo DISCO Polo, Techno Party, Cud PRL-u, Greckie i Włoskie Wesele, Piekielnie Dobrą Imprezę …

Mam w ofercie; największe muzyczne przeboje: filmowe, Rock & Rolla, Twista, Salse, Rumbę, Cha-Cha, Walc, Tango, Disco, Reage, RNB, Latino, Dance, Pop, Techno, Rock, na życzenie muzykę góralską i cygańską , nie obca nam również muzyka biesiadna.

Posiadając sprzęt do KARAOKE mogę dać Państwu szanse stać się Gwiazdą, bo przecież
„ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE”

( coraz częściej jest to element wesel obok zabaw)